Millet İttifakı’nın Adayı İYİ Parti’den

31 Mart 2019 seçimleri için adayların tamamı kesinleşmek üzere. Cumhur İttifakı İncirliova’da mevcut başkan Gürşat Kale’yi gösterirken, Millet İttifakı’nın adayı henüz belli olmadı. İYİ Parti’ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Millet İttifakı’nın adayını İYİ Parti belirleyecek. CHP İncirliova örgütünün ise bu kararı değiştirmek adına görüşmeler yaptığı ve Ankara’dan haber beklediği edinilen bilgiler arasında. Şu ana..

Millet İttifakı’nın Adayı İYİ Parti’den
Tarih : Okunma : 364 views Yorum Yap

31 Mart 2019 seçimleri için adayların tamamı kesinleşmek üzere. Cumhur İttifakı İncirliova’da mevcut başkan Gürşat Kale’yi gösterirken, Millet İttifakı’nın adayı henüz belli olmadı.

İYİ Parti’ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Millet İttifakı’nın adayını İYİ Parti belirleyecek. CHP İncirliova örgütünün ise bu kararı değiştirmek adına görüşmeler yaptığı ve Ankara’dan haber beklediği edinilen bilgiler arasında.

Şu ana kadar kesinleşen 2 adayın karşısına Millet İttifakı’nın kimi aday göstereceği merak edilirken, Bağımsız Aday Şerif Temel ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li Adayı Gürşat Kale çalışmalarına başladı.

Millet İttifakı adına İYİ Parti’nin kısa süre içerisinde adayını kesinleştirip, toplantı düzenleyerek adayını açıklaması bekleniyor.