Millet İttifakı’nda Bir İstifa Şoku Daha!

Millet İttifakı’nda sular durulmuyor. Geçen haftalarda Belediye Başkan Adaylığından istifa eden Kule’nin yerine Aytekin Kaya gelirken, kesinleşen Meclis Üyesi Aday listesinden de bir istifa geldi. Bugün sabah 9 sularında almış olduğumuz haberin gerçekliği için bir açıklama beklerken, parti içerisinden gelen bilgi ile bu paylaşımı yapıyoruz. Millet İttifakı’nın 4. sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Hakan Türkoğlu,..

Millet İttifakı’nda Bir İstifa Şoku Daha!
Tarih : Okunma : 243 views Yorum Yap

Millet İttifakı’nda sular durulmuyor. Geçen haftalarda Belediye Başkan Adaylığından istifa eden Kule’nin yerine Aytekin Kaya gelirken, kesinleşen Meclis Üyesi Aday listesinden de bir istifa geldi. Bugün sabah 9 sularında almış olduğumuz haberin gerçekliği için bir açıklama beklerken, parti içerisinden gelen bilgi ile bu paylaşımı yapıyoruz.

Millet İttifakı’nın 4. sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Hakan Türkoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla istifa ettiğini açıkladı. Açıklamasında “Arkadaşlar hiç bir siyasi partiden meclis üyesi adayı olmama kararı aldım. Tüm Belediye Başkan Adaylarına başarılar dilerim açıklamasında bulundu.”