MHP, İncirliova Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti!

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarına itiraz için son gün olan 2 Nisan’da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), İncirliova’daki seçim sonuçlarına itiraz etti. İncirliova dışında 4 ilçede daha itirazların olduğu öğrenilirken, İncirliova’da tüm oylar yeniden sayılacak. Milliyetçi Hareket Partisi’nin(MHP) yaptığı itirazın sonuçlarının kısa sürede belli olacağı ve kesin sonuçların açıklanacağı bildirildi. Kesinleşmemiş sonuçlara göre İncirliova’da..

MHP, İncirliova Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti!
Tarih : Okunma : 713 views Yorum Yap

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçlarına itiraz için son gün olan 2 Nisan’da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), İncirliova’daki seçim sonuçlarına itiraz etti. İncirliova dışında 4 ilçede daha itirazların olduğu öğrenilirken, İncirliova’da tüm oylar yeniden sayılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin(MHP) yaptığı itirazın sonuçlarının kısa sürede belli olacağı ve kesin sonuçların açıklanacağı bildirildi.

Kesinleşmemiş sonuçlara göre İncirliova’da İyi Parti’nin Adayı Aytekin Kaya 11 bin 951, MHP’nin adayı olan Gürşat Kale ise 11 bin 614 oy aldılar.