MHP İncirliova Seccade Dağıttı

İncirliova’da uzun süre sonra cemaatle Cuma Namazı kılındı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Camilerde bir süredir ibadet edilemiyordu. Yeni belirlenen kurallar çerçevesinde koronavirüs tedbirleri biraz olsun azaltılırken, cemaatle Cuma namazı kılınabildi. Cuma namazına gelen vatandaşlar yanlarında seccade getirmesi gerekiyordu. Bu kuralı duymayan veya unutan vatandaşların yardımına İncirliova MHP İlçe Teşkilatı koştu. Başkan Polat Tanrıkulu başta olmak üzere,..

MHP İncirliova Seccade Dağıttı
Tarih : Okunma : 329 views Yorum Yap

İncirliova’da uzun süre sonra cemaatle Cuma Namazı kılındı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Camilerde bir süredir ibadet edilemiyordu. Yeni belirlenen kurallar çerçevesinde koronavirüs tedbirleri biraz olsun azaltılırken, cemaatle Cuma namazı kılınabildi. Cuma namazına gelen vatandaşlar yanlarında seccade getirmesi gerekiyordu. Bu kuralı duymayan veya unutan vatandaşların yardımına İncirliova MHP İlçe Teşkilatı koştu.

Başkan Polat Tanrıkulu başta olmak üzere, parti yöneticileri vatandaşlara seccade dağıttı. Tanrıkulu, “Uzun bir aradan sonra camiilerimizde Cuma namazını eda etmenin mutluluğunu yaşadık. Rabbim tez zamanda da cemaatimizle yanyana, dirsek dirseğe namazlarımızı kılmayı nasip eder. MHP İncirliova olarak camiilerimize seccadesiz gelen vatandaşlarımıza seccade tedariğinde bulunduk.” açıklamasında bulundu.