Mahalle Kütüphanesi Bağışları Şaşırttı!

Hacıaliobası Mahalle Muhtarı Hüseyin Kayır, seçim döneminde verdiği sözlerden birisi olan “Mahalle kütüphanesi” için düğmeye bastı. Sosyal medya üzerinden başlattıkları kampanyaya ile kısa sürede Hacıaliobası Mahallesi’ne kitap yağdı. Türkiye’nin farklı illerinden gelen kitap bağışlarıyla çok kısa sürede binden fazla kitaba sahip olan Hacıaliobası Mahallesi’nin kütüphanesi kısa sürede faaliyete geçecek gibi görünüyor. Kitap bağışlarının devam ettiğini..

Mahalle Kütüphanesi Bağışları Şaşırttı!
Tarih : Okunma : 166 views 1 Yorum

Hacıaliobası Mahalle Muhtarı Hüseyin Kayır, seçim döneminde verdiği sözlerden birisi olan “Mahalle kütüphanesi” için düğmeye bastı. Sosyal medya üzerinden başlattıkları kampanyaya ile kısa sürede Hacıaliobası Mahallesi’ne kitap yağdı. Türkiye’nin farklı illerinden gelen kitap bağışlarıyla çok kısa sürede binden fazla kitaba sahip olan Hacıaliobası Mahallesi’nin kütüphanesi kısa sürede faaliyete geçecek gibi görünüyor.

Kitap bağışlarının devam ettiğini belirten Hacıaliobası Muhtarı Hüseyin Kayır, her türlü kitabı olduğu ve çocukların derslerini rahat yapabilecekleri bilgilere sahip kitapların olduğu bir kütüphaneye sahip olmak istediklerini belirtti. Kitap için destek beklediklerini de ekleyen Hacıaliobası Mahalle Muhtarı Hüseyin Kayır, “Kitap eksiğimiz çok fazla, desteklerinizi bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Yorumlar 1