Madalyasıyla Kale’yi Ziyaret Etti

İlçemizi Antalya’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks turnuvasında temsil eden Emel Urfalıoğlu, madalyasıyla Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret etti. Turnuvada 2. olan İncirliovalı Emel Urfalıoğlu, sevincini Başkan Kale’yle paylaştı. Minik sporcunun ziyaretinden ve başarısından memnun olduğunu belirten Başkan Kale, ” Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 2. olan İncirliovalı kızımız Emel Urfalıoğlu’nu tebrik ediyor,..

Madalyasıyla Kale’yi Ziyaret Etti
Tarih : Okunma : 81 views Yorum Yap

İlçemizi Antalya’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks turnuvasında temsil eden Emel Urfalıoğlu, madalyasıyla Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi ziyaret etti. Turnuvada 2. olan İncirliovalı Emel Urfalıoğlu, sevincini Başkan Kale’yle paylaştı.

Minik sporcunun ziyaretinden ve başarısından memnun olduğunu belirten Başkan Kale, ” Antalya’da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 2. olan İncirliovalı kızımız Emel Urfalıoğlu’nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İncirliova Belediyesi olarak bireysel ve takım halinde mücadele eden ve çeşitli yarışmalara katılan tüm sporcularımıza destek vermeye devam edeceğiz.” dedi