Kurtuluş Muhtarı’ndan Örnek Davranış

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer, 31 Mart seçimlerinden önce vaad ettiği ilk “Kurtuluş Mahallesi sakinleri bayramlarda ücretsiz mezarlığa gidecek.” sözü gerçekleşiyor. Kurtuluş Mahallesi vatandaşları herhangi bir yardımsever veya destekleyicisi olmadan, tamamen kendi özkaynaklarıyla bayram arefesinde mezarlık ziyaretini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek. Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer yaptığı açıklamada “Vermiş olduğumuz sözlerin tamamını tutmak için var gücümüzle..

Kurtuluş Muhtarı’ndan Örnek Davranış
Tarih : Okunma : 273 views Yorum Yap

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer, 31 Mart seçimlerinden önce vaad ettiği ilk “Kurtuluş Mahallesi sakinleri bayramlarda ücretsiz mezarlığa gidecek.” sözü gerçekleşiyor. Kurtuluş Mahallesi vatandaşları herhangi bir yardımsever veya destekleyicisi olmadan, tamamen kendi özkaynaklarıyla bayram arefesinde mezarlık ziyaretini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer yaptığı açıklamada “Vermiş olduğumuz sözlerin tamamını tutmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Kurtuluş Mahallesi’nin vatandaşlarının tüm ihtiyacını karşılayabilecek bir muhtarlık oluşturmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İlçe merkezinde bulunan ancak mezarlığa en uzak mahalle olmamıza rağmen böyle bir çalışma yapmak istedik. Yaşlılarımızın, çocuklu ailelerin mezarlığa nasıl gideceğini düşünmemesi bizi daha mutlu edecekti. Bizde bu kararı aldık.

Bayram arefelerinde mezarlık ziyareti için de söz verdiğimiz gibi ücretsiz olarak tüm vatandaşlarımız ziyaretlerini gerçekleştirebilecekler.” dedi.