Kurtuluş, Eski Binalardan Kurtuluyor!

Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı’nın başlattığı çalışma neticesinde mahallede kullanılmayan, eski yapıların yıkım işlemi gerçekleştiriliyor. İncirliova Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen yıkım işlemlerinden mahalle sakinleri de oldukça memnun. Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer yaptığı açıklamada “Mahallemiz içerisinde kullanılmayan, içerisinde her türlü pisliği barındıran evlerin yıkımına başladık. Vatandaşlarımızın güvenliği ve sağlığı için atılması gereken bir adımdı. Bu konuda bizlere destek..

Kurtuluş, Eski Binalardan Kurtuluyor!
Tarih : Okunma : 246 views Yorum Yap

Kurtuluş Mahalle Muhtarlığı’nın başlattığı çalışma neticesinde mahallede kullanılmayan, eski yapıların yıkım işlemi gerçekleştiriliyor. İncirliova Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen yıkım işlemlerinden mahalle sakinleri de oldukça memnun.

Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mustafa Göçer yaptığı açıklamada “Mahallemiz içerisinde kullanılmayan, içerisinde her türlü pisliği barındıran evlerin yıkımına başladık. Vatandaşlarımızın güvenliği ve sağlığı için atılması gereken bir adımdı. Bu konuda bizlere destek veren İncirliova Belediyesi yetkililerine de teşekkür ediyorum.” dedi.

Yıkım işlemlerinin yapılabilmesi için ev sahiplerinden özel izin alarak çalışmalarını yürüten Mahalle Muhtarı Göçer, “Konuyu tüm ayrıntılarıyla vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Eski ev sahibi olan mahalle sakinlerimizinde bu konuda destekçi olmasını rica edip, işlemler için gerekli olan tutanağı doldurtarak yıkım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.” açıklamasında bulundu.