Kurtuluş Adayı Göçer’den 8 Mart Açıklaması

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Göçer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında açıklamalarda bulundu. Kadınların sadece bir gün değil her gün sevilip, sayılması gerektiğinin altını çizen Göçer, malesef günümüz politikacıları bunun anlamını da değiştirmeye çalışıyorlar dedi. 8 Mart’ın gövde gösterisi yapma günü olmadığını belirten Göçer “Sevgili Peygamberimiz “Kadınlar Size Allah’ın Emanetidir” sözü sadece bir gün..

Kurtuluş Adayı Göçer’den 8 Mart Açıklaması
Tarih : Okunma : 64 views Yorum Yap

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Göçer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında açıklamalarda bulundu. Kadınların sadece bir gün değil her gün sevilip, sayılması gerektiğinin altını çizen Göçer, malesef günümüz politikacıları bunun anlamını da değiştirmeye çalışıyorlar dedi.

8 Mart’ın gövde gösterisi yapma günü olmadığını belirten Göçer “Sevgili Peygamberimiz “Kadınlar Size Allah’ın Emanetidir” sözü sadece bir gün değil, her gün hatırlanmalı. Analarımız, bacılarımız, kızlarımız bizim baştacımızdır. Onlar bizim emanetimizdir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kutluyorum.” açıklamasında bulundu.