Küçükağa’dan Örnek Davranış

İncirliova’da yıllardır sebze meyve toptancılığı yapan Küçükağa, Cumhuriyet Mahallesi’nde açtığı perakende satış mağazasında örnek bir davranışa imza attı. Küçükağa işletmesinin sahibi olan Sadık Tepedüzü, ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlara destek olmak amacıyla “Hayır köşesi” oluşturdu. Cumhuriyet Mahallesi’ndeki perakende satış mağazasında başlattığı bu örnek davranış ile poşetlerin içerisinde meyve ve sebze koyarak onlara yardımcı olmaya çalışan..

Küçükağa’dan Örnek Davranış
Tarih : Okunma : 250 views Yorum Yap

İncirliova’da yıllardır sebze meyve toptancılığı yapan Küçükağa, Cumhuriyet Mahallesi’nde açtığı perakende satış mağazasında örnek bir davranışa imza attı. Küçükağa işletmesinin sahibi olan Sadık Tepedüzü, ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlara destek olmak amacıyla “Hayır köşesi” oluşturdu.

Cumhuriyet Mahallesi’ndeki perakende satış mağazasında başlattığı bu örnek davranış ile poşetlerin içerisinde meyve ve sebze koyarak onlara yardımcı olmaya çalışan Tepedüzü, “Çevremizde durumu kötü olan vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla, hayır köşesi oluşturduk. Sağolsun hayır sevenlerimizde buna destek oluyorlar. Hayra bu sayede aracı oluyoruz.” dedi.