Kazım Günaydın’dan Kale’ye Ağır Sözler

İncirliova Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden Gürşat Kale’nin yenilgi nedeniyle suçladığı eski AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Kazım Günaydın’, Kale’ye yanıt verdi. Günaydın, “Kendini dava adamı olarak addeden şahıs başka bir..

Kazım Günaydın’dan Kale’ye Ağır Sözler
Yayınlanma: Güncelleme: 973 views

İncirliova Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden Gürşat Kale’nin yenilgi nedeniyle suçladığı eski AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Kazım Günaydın’, Kale’ye yanıt verdi. Günaydın, “Kendini dava adamı olarak addeden şahıs başka bir siyasi parti liderini ‘Sayın Başbakanım’ diye davullarla zurnalarla, develerle karşıladığına bu gözler şahit oldu. Hemşehrilerimizin nezdinde kredisi bitirmiş olan bu şahıs bir suçlu arayarak kendi güçsüzlüğünü ve acizliğini tüm kamuoyuna göstermiştir” dedi. Kazım Günaydın’ın açıklamasının tam metni şöyle: “Sayın Kale kendi başarısızlarını başkalarının üzerine yıkmakla bu başarısızları hemşehrilerimizin akılından silebileceğine mi inanıyor. Hemşehrilerimizin nezdinde kredisi bitirmiş olan bu şahıs niçin böyle oldu diye sorgulaması yerine bir suçlu arayarak kendi güçsüzlüğünü ve acizliğini tüm kamuoyuna göstermiştir. Biz davamız için kendi canımızdan, kendi malımızdan ve kendi makamımızdan vazgeçeriz ancak biz davamızdan ve Liderimizin izinde gitmekten asla vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz . Kendimiz naçizane iyi bir tüccarızdır.

“BAŞKA PARTİNİN LİDERİNİ DEVELERLE KARŞILADI”

Bu ülkenin yetiştirdiği ürünleri değerinde ve dünyanın her yerine satmasını ve markalaştırmasını çok iyi biliriz amma velakin Davaya ve Partimize ihanet etmeyi ve adam satmayı bilmeyiz bunun bizim karakterimizde asla ve asla yeri yoktur olamayacaktır. Biz geçmişte neler neler gördük Partisini satanları davasını satanlar makam ve mevki uğruna yollarını ayıranları gördük. Ha şunu da söylemek lazım bunları geçmiş dedik ama çokta uzak bir tarihte görmedik. Kendini dava adamı olarak addeden şahıs başka bir siyasi parti Liderini “ Sayın Başbakanım “ diye davullarla zurnalarla “ Develerle karşıladığına bu gözler şahit oldu ve siz değerli hemşehrilerim de bunlara bizzat şahit oldunuz.

“15 TEMMUZ’DA NEREDEYDİN?”

Yine şahitsiniz ki 15 TEMMUZ kanlı Darbe girişimi gecesi O hainlerin bu ülkeye göz diktikleri gece Liderimiz R.T.Erdoğan’ın sokaklara Vatan savunmasına inin çağrısı ile ilk olarak sizlerle birlikte biz indik ve 27 gün bizzat şahsım ve siz cesur ve vatansever hemşerimlerimle Demokrasi Nöbetleri Tuttuk. Yine soruyorum kendini Dava adamı addeden şahıs siz 27 gün boyunca neredeydiniz ? bir gün olsa dahi katılıp bizlere destek vermeyen bu şahıs üstüne üstük nöbet tutulan Parkın Işıklandırmalarını kesitirip belediyeden anons yaptırılmasını dahi izin vermedi ancak biz iman varsa imkan vardır diyerek camilerden anonslarımızı yaptık .Partim ve kendi imkanlarımızla ve siz aziz halkımızın desteği ile vatan nöbetimizi Şerefimzle tuttuk .Rabbim bu ülkeye bu acıları bir daha göstermesin ve hainlere fırsat vermesin . Bizim düsturumuzda ihtiras ve kin yoktur Biz Davası için her türlü çileye her türlü göreve sorgusuz ve sualsiz olarak baş koyduk ve başarılı bir şekilde aldığımız görevleri yerine getirdik çok şükür ki bu konuda veremeyeceğimiz hesabımızda yoktur . Bize suç atarak bize hesap sormaya çalışan aklı evveller şunu akıllarına kazısınlar ki, biz önce Allah’a daha sonra da aziz halkımıza hesap veririz . Şu sözlerle yazıma nokta koymak istiyorum ; Büyük Liderler başarısızlıklarına, hatalarına ve eksikliklerine bakar ve düzeltmeye çalışır. Güçsüz Liderler kendi yetersizliklerini başkalarının üstüne atarak başarısızlıklarının üstünü örtmeye çalışır.” Aydın Kulis

ResimLink - Resim Yükle

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.