Kazanan Yine İmamoğlu Oldu!

23 Haziran seçimleri için YSK’nın koymuş olduğu seçim yasakları az önce kaldırıldı. İlk sonuçlara göre açılan toplam sandık yüzde 95 olurken, Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu oyların yüzde 54.03’ünü alırken, Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım ise yüzde 45.09’luk bir oy aldı. Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin kazananı Ekrem İmamoğlu olurken, 31..

Kazanan Yine İmamoğlu Oldu!
Tarih : Okunma : 86 views Yorum Yap

23 Haziran seçimleri için YSK’nın koymuş olduğu seçim yasakları az önce kaldırıldı. İlk sonuçlara göre açılan toplam sandık yüzde 95 olurken, Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu oyların yüzde 54.03’ünü alırken, Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım ise yüzde 45.09’luk bir oy aldı. Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin kazananı Ekrem İmamoğlu olurken, 31 Mart’taki seçim sonuçları değişmemiş oldu.

Fark Arttı

31 Mart’taki sonuçlarla, 23 Haziran sonuçları karşılaştırıldığında, oy farkının çok büyüdüğü ve şu ana kadar açılan sandıklara ve resmi olmayan sonuçlara göre farkın 777 bin 581 olduğu belirtiliyor.