Kaya’ya Destek Çığ Gibi Büyüyor!

31 Mart seçimleri öncesi büyük badireler ve olaylar yaşayan Millet İttifakı’nda yüzler Belediye Başkan Adayları Aytekin Kaya ile gülüyor. Gittikleri her yerde gördükleri ilgi ve alaka sebebi ile mutlu olan Millet İttifakı geç alınmış bir kararı unutturmaya çalışırken, yerel seçimlerde birinci çıkabilmek adına tüm vatandaşları tek tek ziyaret etmeye özen gösteriyor. İsmail Kule’nin yabancılık çekebileceği..

Kaya’ya Destek Çığ Gibi Büyüyor!
Tarih : Okunma : 758 views 1 Yorum

31 Mart seçimleri öncesi büyük badireler ve olaylar yaşayan Millet İttifakı’nda yüzler Belediye Başkan Adayları Aytekin Kaya ile gülüyor. Gittikleri her yerde gördükleri ilgi ve alaka sebebi ile mutlu olan Millet İttifakı geç alınmış bir kararı unutturmaya çalışırken, yerel seçimlerde birinci çıkabilmek adına tüm vatandaşları tek tek ziyaret etmeye özen gösteriyor.

İsmail Kule’nin yabancılık çekebileceği bir seçim atmosferini, bir anda yüzde yüz değiştiren bir aday bulan Millet İttifakı için vatandaş “en güçlü adayı buldular” düşüncesiyle yaklaşıyor. Aytekin Kaya’nın tanınırlığı ve İncirliova’daki saygınlığı sebebi ile seçim atmosferinde bir anda gözler Millet İttifakı ve adayına çevrilmişken, bunu en iyi şekilde kullanmak istiyorlar. Mevcut Başkan Kale ile yarışabilecek en güçlü aday konusunda neredeyse tüm İncirliova hem fikir. İyi Parti’nin ilk aday belirlemesinde yaşanan anlaşmazlıklar sebebi ile sol seçmeninde gideceği yön kalmamıştı. İşte Kaya bu gibi sorunları da ortadan kaldırıp CHP’li seçmenlerinde oy kullanabileceği bir yön oluşturdu.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya gittiği her yerde bahsetmiş olduğu ve mevcut belediyenin tepki çektiği konuların yaşanmayacağı konusunda vatandaşa sözler verirken, “Kahveye gider gibi, belediyeye geleceksiniz. Güvenlik görevlilerinin olmadığı, nereye gidiyorsun diye sormayan çalışanların olduğu, istediğiniz zaman görüşebileceğiniz bir Başkan olacağım ve Belediyeyi bu duruma getireceğim.” diyor. Aytekin Kaya’nın aday olmasından hemen sonra yaptığı çalışmalar ve hareketler sebebi ile bir anda ibre Millet İttifakı’na dönmüş durumda. Vatandaşın dillendirdiği ise bu yarış çok zor geçecek, Aytekin Kaya ile en zevkli seçim atmosferi yaşanacak şeklinde.

Yorumlar 1

  1. yalnız efe diyorki:

    sn aytekın kayanın belediye binası gırısındekı goruntuler tespıtı doğru o zel guvelikkçılerden halk bezmış durumda ağızda sigara elde tesbıh mafyavari bir goruntu orası belediye binası beyler gazzino pavyon onu değil herkese elinden gelse kapıda kımlık soracaklar gurşat kaleyı yıpratan ekıplerden bunlar başkana ulaşabılırlık konusundada halkın çok buyuk şikayetı var başarılar aytekın kaya