Kaya’nın Yardımcısı Mehmet Güler Oldu

İncirliova Belediyesi’nde yeni yönetim şekilleniyor. Dün gerçekleşen devir teslim töreni ardından Kaya çalışmalarına başladı. Edinilen bilgilere göre Kaya’nın yardımcısı olarak Meclis Üyesi seçilen Mehmet Güler görev yapacak. Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması beklenirken, Kaya’nın başka yardımcısının olup olmayacağı henüz netleşmedi. Sosyal medyadan yapılan bir paylaşımda altına çok sayıda vatandaş “Hayırlı olsun” mesajı bıraktı. Son..

Kaya’nın Yardımcısı Mehmet Güler Oldu
Tarih : Okunma : 1.782 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi’nde yeni yönetim şekilleniyor. Dün gerçekleşen devir teslim töreni ardından Kaya çalışmalarına başladı. Edinilen bilgilere göre Kaya’nın yardımcısı olarak Meclis Üyesi seçilen Mehmet Güler görev yapacak. Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması beklenirken, Kaya’nın başka yardımcısının olup olmayacağı henüz netleşmedi.

Sosyal medyadan yapılan bir paylaşımda altına çok sayıda vatandaş “Hayırlı olsun” mesajı bıraktı. Son gelen bilgilere göre yönetim kadrosunun kısa sürede belirlenmesi ve resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.