Kaya’dan, Çerçioğlu’na Destek

İncirliova Belediye Başkanı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, Ak Parti’nin Aydın Milletvekilleri’ne yaptığı çağrı için destekte bulunduğunu belirtti. Dünya’nın en büyük otomotiv markalarından biri olan Alman devi Volkswagen’in, Türkiye’de kuracağı fabrikanın Aydın’a kazandırılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, çağrıda bulunmuştu. Bu çağrıya sessiz kalmayarak, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu desteklediğini açıklayan İncirliova..

Kaya’dan, Çerçioğlu’na Destek
Tarih : Okunma : 234 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, Ak Parti’nin Aydın Milletvekilleri’ne yaptığı çağrı için destekte bulunduğunu belirtti. Dünya’nın en büyük otomotiv markalarından biri olan Alman devi Volkswagen’in, Türkiye’de kuracağı fabrikanın Aydın’a kazandırılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, çağrıda bulunmuştu.

Bu çağrıya sessiz kalmayarak, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu desteklediğini açıklayan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Sayın Çerçioğlu’nun Volkswagen’in kuracağı fabrikanın Aydın’a kazandırılması için yaptığı çağrıyı destekliyorum. Aydın’a böyle bir yatırımın kazandırılması için var gücümüzle çalışmalıyız. Sayın Çerçioğlu’nun dediği “Herkes taşın altına elini koysun” mesajına cevaben, ben elimi değil tüm gövdemi koymaya hazırım. Aydın’ımıza yeni iş sahaları oluşturmak zorundayız.” dedi.