Kaya ve Muhtarlardan İşbirliği

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, göreve geldikten sonra mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunları ve sistemin işleyişi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Belediye’de gerçekleşen görüşmede muhtarların tüm sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Kaya, hepsine kısa sürede çözüm olacağının sözünü verdi.“TELEFONUMUZ 7/24 AÇIK” İncirliova’yı muhtarlarla birlikte yöneteceklerini vurgulayan Başkan Kaya, “Belediye olarak her zaman sizlerin yanınızda olacağız…

Kaya ve Muhtarlardan İşbirliği
Tarih : Okunma : 933 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, göreve geldikten sonra mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunları ve sistemin işleyişi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Belediye’de gerçekleşen görüşmede muhtarların tüm sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Kaya, hepsine kısa sürede çözüm olacağının sözünü verdi.“TELEFONUMUZ 7/24 AÇIK”

İncirliova’yı muhtarlarla birlikte yöneteceklerini vurgulayan Başkan Kaya, “Belediye olarak her zaman sizlerin yanınızda olacağız. Telefonum her zaman sizin hizmetinizde, dilediğiniz an beni arayabilirsiniz.” dedi.