Kaya, Sınırteke Mahallesi’ndeydi

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, Meclis Üyesi Adayları, CHP ve İyi Parti’nin yöneticileriyle birlikte Sınırteke Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle ziyaretinde adaylık sürecini ve Belediye içinde düşündüğü planları anlatan Kaya, Sınırteke Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Bunların çözümü için..

Kaya, Sınırteke Mahallesi’ndeydi
Tarih : Okunma : 340 views Yorum Yap

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, Meclis Üyesi Adayları, CHP ve İyi Parti’nin yöneticileriyle birlikte Sınırteke Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle ziyaretinde adaylık sürecini ve Belediye içinde düşündüğü planları anlatan Kaya, Sınırteke Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Bunların çözümü için göreve geldiğimiz ilk andan itibaren hızlı şekilde çalışmalara başlayacağız. İncirliova halkı merak etmesin, bizler Büyükşehir’in de desteği ile birlikte büyük işlere imza atacağız.” dedi.