Kaya, Gerenkova’daydı

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, Meclis Üyesi Adayları, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, Gerenkova Mahallesi’ni ziyaret etti. Gerenkova Mahallesi’nde adaylık sürecini anlatan Kaya, göreve gelirse yapmayı düşündüğü bazı çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Millet İttifakı’nın adayı Kaya konuşmasında “Sevgili Gerenkova sakinleri, bu gençlik..

Kaya, Gerenkova’daydı
Tarih : Okunma : 321 views Yorum Yap

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, Meclis Üyesi Adayları, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman ve İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, Gerenkova Mahallesi’ni ziyaret etti. Gerenkova Mahallesi’nde adaylık sürecini anlatan Kaya, göreve gelirse yapmayı düşündüğü bazı çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Millet İttifakı’nın adayı Kaya konuşmasında “Sevgili Gerenkova sakinleri, bu gençlik hareketiyle 31 Mart’ta o belediyeye çıkacağız. Benim gençler için çok projem var. Gençlerle yaşamımı sürdürdüğüm için onları biliyorum. İncirliova’da gençler bu sayede çok iyi yetişecek.

Ben İncirliova Belediyesi’nde kovan bir başkan değil, seven bir başkan olacağım. Satan bir başkan değil, yapan bir başkan olacağım. Arkamda dağ gibi Topuklu Efe var. Partiniz ne olursa olsun seçiminiz İyi Parti Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya olsun.” dedi.