Kaya, Cumhuriyet Mahallesi’nde Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, Meclis Üyesi Adayları, İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman’la birlikte Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Tüm vatandaşlarla tek tek tokalaşıp, dertlerini dinleyen Kaya, destek sözü istedi. Bazı esnaf ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri Büyükşehir’e bağlı yolların kötülüğü ve kullanılamaz halde olmasını..

Kaya, Cumhuriyet Mahallesi’nde Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi
Tarih : Okunma : 269 views Yorum Yap

Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya, Meclis Üyesi Adayları, İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman’la birlikte Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Tüm vatandaşlarla tek tek tokalaşıp, dertlerini dinleyen Kaya, destek sözü istedi. Bazı esnaf ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri Büyükşehir’e bağlı yolların kötülüğü ve kullanılamaz halde olmasını Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya’ya ilettiler. Çerçioğlu ile yakınlığı bilinen Kaya’nın sorunların çözülmesi için bizzat ilgileneceğini söyledi. Ayrıca Kaya “Bizleri sıcak ve samimi olarak karşılayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.