Kale’nin Kahve Toplantısı Mitinge Dönüştü

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve parti yöneticileri kahve toplantıları için Yazıdere Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun kalabalığın yaşandığı mahalle toplantısı, adeta miting alanına döndü. Ak Parti Gençlik Kolları ve İncirliova Ülkü Ocakları’nın..

Kale’nin Kahve Toplantısı Mitinge Dönüştü
Tarih : Okunma : 254 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve parti yöneticileri kahve toplantıları için Yazıdere Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun kalabalığın yaşandığı mahalle toplantısı, adeta miting alanına döndü.

Ak Parti Gençlik Kolları ve İncirliova Ülkü Ocakları’nın gençlerinin katkılarıyla mahallede miting gibi toplantı yapan Cumhur İttifakı, toplantı sonrası oldukça keyifliydi. Yazıdere Mahallesi’nden tam destek sözü alan Kale, “Hepinize çok teşekkür ederim. Desteğinizle hizmetlerimize devam edeceğiz. Allah razı olsun.” dedi.