Kale, Zafer Mahallesi’ndeydi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ile birlikte Zafer Mahallesi’ni ziyaret ettiler. Seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Kale, yapılması gereken ve yarım kalan çalışmaları için Zafer Mahallesi’nden destek istedi. 2019-2024..

Kale, Zafer Mahallesi’ndeydi
Tarih : Okunma : 130 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ile birlikte Zafer Mahallesi’ni ziyaret ettiler.

Seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Kale, yapılması gereken ve yarım kalan çalışmaları için Zafer Mahallesi’nden destek istedi. 2019-2024 yılları arasındaki görev süresinde yapmayı planladığı projelerden bahseden Gürşat Kale, bu kez Büyükşehir’le birlikte bizi seçin, hizmet nasıl olurmuş görün. Farklı partilerden olduğunda Büyükşehir Başkanlarının ayrımcılık yapabildiğini dile getiren Kale, “Büyükşehir Adayımız Savaş ile desteğinizi verin. Sizlere hükümet, büyükşehir ve ilçe belediyelerinin tüm imkanları ile hayal ettiğiniz bir şehir inşa edelim.” dedi.