Kale: “Yaşasın Kurtuluş Mahallesi”

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek’le birlikte, Kurtuluş Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle toplantısı, ilgiden dolayı mitinge dönüşürken, Başkan Kale “Bu görkemli karşılama için hepinizden Allah razı olsun.” dedi. Başkan Kale, konuşmasında “Kurtuluş Mahallesi..

Tarih : Okunma : 159 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek’le birlikte, Kurtuluş Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle toplantısı, ilgiden dolayı mitinge dönüşürken, Başkan Kale “Bu görkemli karşılama için hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

Başkan Kale, konuşmasında “Kurtuluş Mahallesi bugün çok farklı bir duyguyu yaşattı. Hepsine minnettarlığımızı sunuyorum. Yaşasın Kurtuluş Mahallesi. Bir arada yaşamanın en güzel örneklerini Kurtuluş Mahallesi’nde gördüm. Misafirperveliklerinden ötürü Cumhur İttifakı adına Kurtuluş Mahallesi sakinlerine saygılarımı sunuyorum. Ayrımcılık yok, senin benim adamın yok. Hepimiz biriz, birlikte daha güçlü olacağız. Güzel bir bahar akşamında rüzgarın insanı üşüttüğü bir akşamda yine vefakar, cefakar, idealist, dava uğruna her türlü fedakarlığı yapan gençlerimiz ve dava arkadaşlarım, hepinize bu akşam için çok teşekkür ediyorum. Sağolun, Allah razı olsun. İnananların her türlü platformda neler yapabileceklerini gösteriyoruz.” dedi.