Kale ve Yener’den Sevgililer Günü Mesajı

14 Şubat Sevgililer Günü sebebi ile gazete ve sosyal medya hesaplarından kutlama mesajları yayınlanırken, İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Gürşat Kale ile DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener sosyal medya hesaplarından mesaj gönderdiler. İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Gürşat Kale mesajında ” Benim iki tane sevgilim var; birisi evlatlarının anası..

Kale ve Yener’den Sevgililer Günü Mesajı
Tarih : Okunma : 177 views Yorum Yap

14 Şubat Sevgililer Günü sebebi ile gazete ve sosyal medya hesaplarından kutlama mesajları yayınlanırken, İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Gürşat Kale ile DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener sosyal medya hesaplarından mesaj gönderdiler.

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Gürşat Kale mesajında ” Benim iki tane sevgilim var; birisi evlatlarının anası biricik eşim, diğeri memleketim, evim kıymetli İncirliova’m… Sevgililer Günümüz kutlu olsun.” derken, DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener “Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun. Gerek yok her sözü laf ile beyana, bir bakış bin söz eder bakıştan anlayana.” mesajını paylaştılar.