Kale ve Savaş’tan Esnaf Ziyaretleri

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Adayı Mustafa Savaş ve İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, ilçede esna ziyaretleri gerçekleştirdi. Ak Parti ve MHP’li Meclis Üyesi Adayları ve partilerin yöneticileri de ziyaretlere eşlik ettiler. Türkan Saylan Caddesi ve çevresini gezen Cumhur İttifakı, ardından Sanayi esnafını ziyaret etti. İlçedeki esnafları ziyaret eden heyet, sorunları dinleyip, çözümleri konusunda ilgileneceklerinin..

Kale ve Savaş’tan Esnaf Ziyaretleri
Tarih : Okunma : 179 views Yorum Yap

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Adayı Mustafa Savaş ve İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, ilçede esna ziyaretleri gerçekleştirdi. Ak Parti ve MHP’li Meclis Üyesi Adayları ve partilerin yöneticileri de ziyaretlere eşlik ettiler.

Türkan Saylan Caddesi ve çevresini gezen Cumhur İttifakı, ardından Sanayi esnafını ziyaret etti. İlçedeki esnafları ziyaret eden heyet, sorunları dinleyip, çözümleri konusunda ilgileneceklerinin sözünü verdiler. Başkan Kale yaptığı açıklamada ” Sanayi Esnafımızın gösterdiği ilgi ve samimiyetten dolayı kendilerine teşekkür ederim.” dedi.