Kale, Sulu Park’ta Miting Düzenledi

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkanı, İncirliova Sulu Park’ta seçim çalışmaları için miting düzenledi. Meclis Üyesi Adayları ve Ak Parti – MHP İlçe yöneticilerin hazır bulunduğu miting oldukça kalabalık ve hareketli geçti. Ak Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Ak Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP..

Kale, Sulu Park’ta Miting Düzenledi
Tarih : Okunma : 224 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkanı, İncirliova Sulu Park’ta seçim çalışmaları için miting düzenledi. Meclis Üyesi Adayları ve Ak Parti – MHP İlçe yöneticilerin hazır bulunduğu miting oldukça kalabalık ve hareketli geçti. Ak Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Ak Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi de mitingte hazır bulundular.

Yoğun kalabalığın izlediği mitingte, bugüne kadar yaptıklarını ve yeni dönemde yapmayı planladığı projeleri anlatan Kale, vatandaştan tekrar destek istedi. Yaptığı açıklamada ” Mitingimize katılarak bizi onurlandıran siz değerli vatandaşlarımız başta olmak üzere AK Parti Aydın Milletvekilli Rıza Posacı’ya, AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen’e, MHP İl Başkanı Burak Pehlivan’a, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Seval Bay’a, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve yönetimine, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve yönetimine teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” dedi.