Kale: Hey maşallah, Gerenkova tek yürek olmuş

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve Yönetimi, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Yönetimi ile birlikte Gerenkova Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun kalabalığın karşıladığı Kale ve ekibini vatandaş davul zurna ile karşıladı. Gördüğü kalabalık ve ilgiye teşekkür eden..

Kale: Hey maşallah, Gerenkova tek yürek olmuş
Tarih : Okunma : 99 views Yorum Yap

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve Yönetimi, MHP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Sağlam ve Yönetimi ile birlikte Gerenkova Mahallesi’ni ziyaret etti. Yoğun kalabalığın karşıladığı Kale ve ekibini vatandaş davul zurna ile karşıladı.

Gördüğü kalabalık ve ilgiye teşekkür eden Kale, ” Hey maşallah, Gerenkova tek yürek olmuş; Aydın’da Savaş, İncirliova’da Kale diyor. Bizleri davul zurna ile karşılayarak bağırlarına basan Gerenkova Mahalle Sakinlerimizle şükranlarımı sunuyorum.” dedi. İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’nin konuşması esnasında vatandaş sürekli sloganlarla konuşmasını keserken “Aydın’da Savaş, İncirliova’da Kale” sloganları attı.