İyi Parti’liler, Sünnet Cemiyetinde Buluştu

İyi Parti İncirliova İlçe Yönetimi, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Bilgehan Oğuz’un oğlunun sünnet cemiyetine katıldı. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın da katıldığı sünnet cemiyetine, İncirliova İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak ve ilçe yöneticileri eşlik ettiler. İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, “İncirliova İlçe Teşkilatı olarak, İncirliova Belediye Başkanı’mız..

İyi Parti’liler, Sünnet Cemiyetinde Buluştu
Tarih : Okunma : 236 views Yorum Yap

İyi Parti İncirliova İlçe Yönetimi, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Bilgehan Oğuz’un oğlunun sünnet cemiyetine katıldı. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın da katıldığı sünnet cemiyetine, İncirliova İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak ve ilçe yöneticileri eşlik ettiler.

İyi Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, “İncirliova İlçe Teşkilatı olarak, İncirliova Belediye Başkanı’mız Aytekin Kaya ile birlikte, Belediye Meclis Üyesi Adayı’mız olan Bilgehan Oğuz’un oğlunun sünnet cemiyetine katıldık. Allah daha büyük mürüvvetlerini göstersin.” dedi.