İyi Parti’li Yöneticiler, İncirliova’da

İyi Parti Genel Merkez yöneticilerinden Mehmet Arslan, Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, İyi Parti’li heyet ve İncirliova Belediye Meclis Üyeleri, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret ettiler. İyi Parti’li Mehmet Arslan’ın, tebrik etmek amacıyla ziyaret ettiği Başkan Kaya’ya başarılar dileğinde bulundu. Birlik ve beraberlik içinde tüm belediyelerde en iyi hizmeti verecek ekipler kurduklarını belirten Arslan,..

İyi Parti’li Yöneticiler, İncirliova’da
Tarih : Okunma : 135 views Yorum Yap

İyi Parti Genel Merkez yöneticilerinden Mehmet Arslan, Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, İyi Parti’li heyet ve İncirliova Belediye Meclis Üyeleri, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret ettiler.

İyi Parti’li Mehmet Arslan’ın, tebrik etmek amacıyla ziyaret ettiği Başkan Kaya’ya başarılar dileğinde bulundu. Birlik ve beraberlik içinde tüm belediyelerde en iyi hizmeti verecek ekipler kurduklarını belirten Arslan, İncirliova içinde bu şekilde bir çalışma yapılacağını belirtti. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ise, “Sayın Mehmet Arslan’a nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.