İyi Parti’den Bayramda Birlik Mesajı!

Millet İttifakı’nın partileri CHP ve İyi Parti’li yöneticiler Nazilli’de buluştu. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve İncirliova’lı İyi Parti yöneticileri Nazilli’deki bayramlaşma etkinliğinde buluştular. İyi Parti MYK Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İyi Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İyi Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, Millet İttifakı..

İyi Parti’den Bayramda Birlik Mesajı!
Tarih : Okunma : 158 views Yorum Yap

Millet İttifakı’nın partileri CHP ve İyi Parti’li yöneticiler Nazilli’de buluştu. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve İncirliova’lı İyi Parti yöneticileri Nazilli’deki bayramlaşma etkinliğinde buluştular. İyi Parti MYK Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İyi Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İyi Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, Millet İttifakı Belediye Başkanları ve ilçe yöneticileri bayramlaştılar.

Tüm yöneticilerin sırayla konuştuğu bayramlaşma etkinliğinde söz alan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, herkesin bayramını kutlarken, birlik ve beraberlik mesajı verdi.