İyi Parti’de Adaylar Belli Oluyor

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, 9 Şubat’ta yapılacak kongrede başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Olağan kongre sürecinin işlemeye başladığı İYİ Parti’de İncirliova İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan ilk isim, mevcut Başkan Ahmet Alak oldu. Genel Başkanı Meral Akşener’in cesurlar hareketine İncirliova’da kurucu üye olarak katıldığını belirten Alak, partisinde üzerine düşen görevi yapmak için özveriyle..

İyi Parti’de Adaylar Belli Oluyor
Tarih : Okunma : 481 views Yorum Yap

İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, 9 Şubat’ta yapılacak kongrede başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Olağan kongre sürecinin işlemeye başladığı İYİ Parti’de İncirliova İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan ilk isim, mevcut Başkan Ahmet Alak oldu.

Genel Başkanı Meral Akşener’in cesurlar hareketine İncirliova’da kurucu üye olarak katıldığını belirten Alak, partisinde üzerine düşen görevi yapmak için özveriyle çalışmaya devam ettiğini söyledi. Kasım 2018’den beri İncirliova İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatan Alak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Teşkilat olarak büyük bir aile kucaklaşması içinde atlattığımız 31 Mart yerel seçimlerinde başarılı bir sonuç aldık. Sayın Aytekin Kaya’ya İncirliova Belediye Başkanlığı’nı kazandırarak Türkiye genelinde büyük bir özveri gösterdik. Yönetim kurulu üyelerimize ve üye arkadaşlarımıza, bizlerden manevi desteklerini esirgemeyen İncirliovalı hemşehrilerimize teşekkür ederek, kendilerine minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”