İyi Parti Adayı Cantürk Mü?

İyi Parti ve Millet İttifakı’yla alakalı bir önceki haberimizde, aday konusunda kesin İyi Parti’nin Belediye Başkanı Adayı çıkartacağını duyurmuştuk. CHP ve İyi Parti’nin ilçe içerisinde anlaşması sağlanamamış olsa da, merkezin kararı ile sonuç İyi Parti’den yana çıkmıştı. Bu dönem büyük olasılıkla tamamen sağ adayların kozlarını paylaşacağı bir seçim izleyeceğimizi belirtmiştik. İyi Parti içerisinden gelen bilgilere..

İyi Parti Adayı Cantürk Mü?
Tarih : Okunma : 394 views Yorum Yap

İyi Parti ve Millet İttifakı’yla alakalı bir önceki haberimizde, aday konusunda kesin İyi Parti’nin Belediye Başkanı Adayı çıkartacağını duyurmuştuk. CHP ve İyi Parti’nin ilçe içerisinde anlaşması sağlanamamış olsa da, merkezin kararı ile sonuç İyi Parti’den yana çıkmıştı.

Bu dönem büyük olasılıkla tamamen sağ adayların kozlarını paylaşacağı bir seçim izleyeceğimizi belirtmiştik.

İyi Parti içerisinden gelen bilgilere göre, İlçe Yönetim Kurulu adaylık konusunda İncirliova’da İnşaat Mühendisliği ve Müteahhitlik yapan Yusuf Cantürk’le anlaştı.

Parti içerisindeki kaynaklara göre her konuda anlaşma sağlanırken, kısa süre içerisinde resmi duyurunun yapılacağı belirtildi. Gizlilik içerisinde yürütülen adaylık çalışmalarında Cantürk Ailesi’nden bir isimle anlaşan İyi Parti’yi nasıl sonuçlar beklediğini birlikte izleyeceğiz.

Yusuf Cantürk, genç ve şehir planlamasında bilgili olan, ailesinin yaptığı ticaret sebebi ile bu konu üzerinde tecrübesi olan bir aday izlenimi veriyor. Gelen kaynaklara göre İyi Parti’nin bu konuda hassas olduğu ve nokta atışı yapmak istediği belirtildi.