İşte Anket Sonucu! Temel Mi? Kale Mi?

İncirliova’da siyaset ortamı ısınırken, sitemizin açılışı ile birlikte ilk anketimizi başlatmıştır. 1 hafta süren ilk anketimizde, şu ana kadar adaylıkları kesinleşmiş olan adaylardan Bağımsız Aday Şerif Temel ve Cumhur İttifakı (MHP) Adayı Mevcut Başkan Gürşat Kale yarıştılar. incirliovahaber.com ve Facebook sayfamız üzerinden toplamda 1083 oy kullanıldı. Oy dağılımı ise şu şekilde oldu. 1- Gürşat Kale..

İşte Anket Sonucu! Temel Mi? Kale Mi?
Tarih : Okunma : 391 views Yorum Yap

İncirliova’da siyaset ortamı ısınırken, sitemizin açılışı ile birlikte ilk anketimizi başlatmıştır. 1 hafta süren ilk anketimizde, şu ana kadar adaylıkları kesinleşmiş olan adaylardan Bağımsız Aday Şerif Temel ve Cumhur İttifakı (MHP) Adayı Mevcut Başkan Gürşat Kale yarıştılar.

incirliovahaber.com ve Facebook sayfamız üzerinden toplamda 1083 oy kullanıldı.

Oy dağılımı ise şu şekilde oldu.

1- Gürşat Kale – 573 oy (%53 oy oranı)

2- Şerif Temel – 510 oy (%47 oy oranı)

Başa baş geçen ankette, İncirliova’lı seçmenler Gürşat Kale’yi 1. seçerek, 31 Mart için bir sinyal vermiş oldular. Şerif Temel’in bağımsız olarak seçimlere girecek olmasının negatif etkisi var mıdır bilinmez fakat incirliovahaber.com’da çıkan sonuçlara göre seçmenler Şerif Temel’in yeniden başkan olmasını onaylamış değiller. Seçim atmosferinin ısınmasıyla, yapılacak kampanyalar ve vaad edilen projelerle yeni anketlerde sonuçlar değişecek mi hep birlikte göreceğiz.

Bir sonraki anketimizin başlaması için tüm partilerin adaylarının kesinleşmesi beklenecek. Ardından seçim süresinde sitemiz ve Facebook üzerinden anketimize oy verebileceksiniz.