İsafakılar Muhtarlığı’ndan İftar Ziyafeti

İsafakılar Muhtarlığı her Ramazan döneminde geleneksel hale getirdiği İftar Yemeği etkinliğini bu senede gerçekleştirdi. İncirliova’nın her yerinden misafir akınına uğrayan İsafakılar Mahallesi’ndeki iftar yemeği oldukça ilgi gördü. İsafakılar Mahallesi’nin sosyal medya üzerinden ve ilçe genelinde duyurduğu iftar yemeğine başta İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya olmak üzere bir çok davetli ilgi gösterdi. İsafakılar Muhtarı Yusuf Yetimoğlu,..

İsafakılar Muhtarlığı’ndan İftar Ziyafeti
Tarih : Okunma : 485 views Yorum Yap

İsafakılar Muhtarlığı her Ramazan döneminde geleneksel hale getirdiği İftar Yemeği etkinliğini bu senede gerçekleştirdi. İncirliova’nın her yerinden misafir akınına uğrayan İsafakılar Mahallesi’ndeki iftar yemeği oldukça ilgi gördü.

İsafakılar Mahallesi’nin sosyal medya üzerinden ve ilçe genelinde duyurduğu iftar yemeğine başta İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya olmak üzere bir çok davetli ilgi gösterdi. İsafakılar Muhtarı Yusuf Yetimoğlu, iftar yemeğine katılan tüm davetlilere teşekkür ederken geleneklerini sürdürmeye devam edeceklerini dile getirdi.