İncirliova’lı Kadınlardan Ekonomi Seferberliği

İncirliova Kaymakamlığı’nın yetkisinde bulunan Mikrofinans Aydın Batı Şubesi’ne başvuran İncirliova’lı küçük esnaflık yapan bayanlar, işlerini büyüteceklerinin sözünü verdi. Mikrofinans’a kredi başvurusunda bulunan kadınlar hakkında yapılan incelemelerin ardından bin lira ile 5 bin lira arasında mikrokrediler dağıtıldı. Mikrofinans başvuru yapan kadınlarla bir araya gelen İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, “Kadınlarımız ilçe, il ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya..

İncirliova’lı Kadınlardan Ekonomi Seferberliği
Tarih : Okunma : 217 views Yorum Yap

İncirliova Kaymakamlığı’nın yetkisinde bulunan Mikrofinans Aydın Batı Şubesi’ne başvuran İncirliova’lı küçük esnaflık yapan bayanlar, işlerini büyüteceklerinin sözünü verdi. Mikrofinans’a kredi başvurusunda bulunan kadınlar hakkında yapılan incelemelerin ardından bin lira ile 5 bin lira arasında mikrokrediler dağıtıldı.

Mikrofinans başvuru yapan kadınlarla bir araya gelen İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, “Kadınlarımız ilçe, il ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya çalışıyorlar. Bu konuda kadınlara destek veren Mikrofinans’a ve çalışanlarına da teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.