İncirliova’lı Esnaftan Farkındalık Mesajı!

İncirliova kapalı pazaryerinde bulunan İnci Giyim’in işletmecisi olan Mehmet Çağrı Korkmaz, ilçe genelindeki tüm esnafları Doğu Türkistan’daki zulme karşı farkındalık yaratmaya çağırdı. İş yerinin camına mavi Türkistan Bayrağı asarak farkındalık yaratmak isteyen Korkmaz, “Zulme Dur De!” çağrısında bulundu. Doğu Türkistan’daki zulme farkındalık yaratmak için tüm İncirliova’lı esnafları bayrak asmaya davet eden Korkmaz, “Doğu Türkistan’daki kardeşlerimize..

İncirliova’lı Esnaftan Farkındalık Mesajı!
Tarih : Okunma : 339 views Yorum Yap

İncirliova kapalı pazaryerinde bulunan İnci Giyim’in işletmecisi olan Mehmet Çağrı Korkmaz, ilçe genelindeki tüm esnafları Doğu Türkistan’daki zulme karşı farkındalık yaratmaya çağırdı. İş yerinin camına mavi Türkistan Bayrağı asarak farkındalık yaratmak isteyen Korkmaz, “Zulme Dur De!” çağrısında bulundu.

Doğu Türkistan’daki zulme farkındalık yaratmak için tüm İncirliova’lı esnafları bayrak asmaya davet eden Korkmaz, “Doğu Türkistan’daki kardeşlerimize yapılan zulmü lanetliyor, onların bir an önce huzura kavuşması için elimizden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğumuzu göstermek istiyoruz.” dedi. Ayrıca Mehmet Çağrı Korkmaz, “Tüm STK’lardan da soydaşlarımıza destek verilmesini de istiyorum.” açıklamasında bulundu.