İncirliova’da Vahşi Cinayet

İncirliova’da pazarcılık yapan Ali Çetinkaya kendi evinde öldürülmüş olarak bulundu. Olay, İstiklal Mahallesi 527 Sokak’ta meydana geldi. Evli ve birisi erkek 4 çocuk babası Ali Çetinkaya (68), kız kardeşi tarafından evinde ölü olarak bulundu. Eşi İstanbul’da astsubay olan oğlunun yanına giden Ali Çetinkaya, kendisine yemek getiren kız kardeşi tarafından elleri ve ayakları bağlı vaziyette ölü..

İncirliova’da Vahşi Cinayet
Tarih : Okunma : 2.690 views Yorum Yap

İncirliova’da pazarcılık yapan Ali Çetinkaya kendi evinde öldürülmüş olarak bulundu. Olay, İstiklal Mahallesi 527 Sokak’ta meydana geldi. Evli ve birisi erkek 4 çocuk babası Ali Çetinkaya (68), kız kardeşi tarafından evinde ölü olarak bulundu. Eşi İstanbul’da astsubay olan oğlunun yanına giden Ali Çetinkaya, kendisine yemek getiren kız kardeşi tarafından elleri ve ayakları bağlı vaziyette ölü olarak bulundu.

Durumu polise haber veren Çetinkaya’nın kardeşi, evin her tarafı dağılmış ve abisinin öldürülmüş olduğunu görünce sinir krizi geçirdi. Polis ekipleri ve nöbetçi savcı tarafından ön inceleme devam eden olayda, cinayeti kim veya kimlerin işlediği tespit edilmeye çalışılıyor.