İncirliova’da Kiralar Ödenmeyecek!

Tüm Dünya’da etkisini gösteren koronavirüs salgınına verilen mücadeleler günden güne artıyor. İncirliova’da da bu konu için büyük çaba harcanırken, İncirliova Belediyesi’ne gelen genelge ile esnaflar sevindi. Yapılan açıklamada “Koronavirüs tedbirleri kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ilgili genelgesi gereğince hamam, kahvehane, kıraathane, aile çay bahçesi ve berber işletmesi olan kiracılarımızın faaliyetleri durdurulduğu sürece kira alınmayacaktır.” dendi…

İncirliova’da Kiralar Ödenmeyecek!
Tarih : Okunma : 663 views Yorum Yap

Tüm Dünya’da etkisini gösteren koronavirüs salgınına verilen mücadeleler günden güne artıyor. İncirliova’da da bu konu için büyük çaba harcanırken, İncirliova Belediyesi’ne gelen genelge ile esnaflar sevindi. Yapılan açıklamada “Koronavirüs tedbirleri kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ilgili genelgesi gereğince hamam, kahvehane, kıraathane, aile çay bahçesi ve berber işletmesi olan kiracılarımızın faaliyetleri durdurulduğu sürece kira alınmayacaktır.” dendi.

Yukarıda bahsi geçen işletmelerin kapanması sebebiyle zor günler geçiren esnaflar, kiralarını ödemeyecekleri için derin bir nefes aldı.