İncirliova’da Hacivat ve Karagöz Oyunu

İncirliova Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Ramazan etkinliklerinde bu kez Hacivat ve Karagöz sevenleriyle buluştu. Ramazan’ın son gününe girilirken, oldukça ilgi gören iftar sonrası etkinliklerde vatandaş gece boyunca eğlendi. Ramazan’ın simgelerinden olan Hacivat ve Karagöz oyununu zevkle izleyen İncirliova’lı vatandaşlar bu tür etkinlikler için İncirliova Belediyesi’ne teşekkür etti. Gösteriyi İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve İncirliova İyi Parti..

İncirliova’da Hacivat ve Karagöz Oyunu
Tarih : Okunma : 92 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Ramazan etkinliklerinde bu kez Hacivat ve Karagöz sevenleriyle buluştu. Ramazan’ın son gününe girilirken, oldukça ilgi gören iftar sonrası etkinliklerde vatandaş gece boyunca eğlendi. Ramazan’ın simgelerinden olan Hacivat ve Karagöz oyununu zevkle izleyen İncirliova’lı vatandaşlar bu tür etkinlikler için İncirliova Belediyesi’ne teşekkür etti.

Gösteriyi İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ve İncirliova İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak’ta izlerken, çocukluklarına geri dönen vatandaşların yüzlerindeki mutluluk gözlerden kaçmadı.