İncirliova’da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, ilçe genelinde çalışmalara hız verildi. Yarım kalan bir çok çalışma bitme aşamasına gelirken, seçim dönemine kadar hepsinin tamamlanması planlanıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma kapsamı alanında yer alan bölgelerde ASKİ yoğun mesai harcıyor. Aykut Ozan Caddesi üzerinde yağmur suları için altyapı güçlendirme çalışmaları yapıldı. Bunun yanı sıra Gerenkova Mahallesi’nde yarım kalan kanalizasyon bağlantıları..

İncirliova’da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
Tarih : Okunma : 116 views Yorum Yap

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, ilçe genelinde çalışmalara hız verildi. Yarım kalan bir çok çalışma bitme aşamasına gelirken, seçim dönemine kadar hepsinin tamamlanması planlanıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma kapsamı alanında yer alan bölgelerde ASKİ yoğun mesai harcıyor.

Aykut Ozan Caddesi üzerinde yağmur suları için altyapı güçlendirme çalışmaları yapıldı. Bunun yanı sıra Gerenkova Mahallesi’nde yarım kalan kanalizasyon bağlantıları da tamamlanıyor. Seçim dönemi ile daha önceden yarım kalan tüm çalışmalarını Büyükşehir kısa sürede tamamlamayı amaçlıyor.