İncirliova’da 19 Mayıs Kutlaması

İncirliova’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yine coşkuyla kutlandı. İncirliova Başakşehir Koleji ve İncirliova Spor Lisesi’nin ortaklaşa hazırladığı program Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirildi. Okul öğretmen ve öğrencilerinin hazırladıkları konuşmalar ve gösterilerle her 19 Mayıs günü gerçekleşen coşkulu kutlama İncirliova’da bu yılda devam etti. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100…

İncirliova’da 19 Mayıs Kutlaması
Tarih : Okunma : 243 views Yorum Yap

İncirliova’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı yine coşkuyla kutlandı. İncirliova Başakşehir Koleji ve İncirliova Spor Lisesi’nin ortaklaşa hazırladığı program Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirildi. Okul öğretmen ve öğrencilerinin hazırladıkları konuşmalar ve gösterilerle her 19 Mayıs günü gerçekleşen coşkulu kutlama İncirliova’da bu yılda devam etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılı olması sebebiyle daha da özel çalışmaların hazırlandığı bugünde halk oyunları ve spor gösterileri ön plana çıktı. Törene katılım gösteren veliler ve İncirliova’lı vatandaşlar gösteri yapanları uzun süre alkışlayarak tebrik etti.