İncirliova Tek Golle Sevindi

Aydın Amatör Süper Lig 1. Grup takımlarından İncirliova Belediyespor, hazırlık maçında Amatör Süper Lig 2. Grup takımlarından Pamukörenspor’u ağırladı. İncirliova Stadı’nda oynanan karşılaşmada İncirliova Belediyespor rakibini Hasan Gündem’in attığı tek golle mağlup etti. Geçen hafta da Pamukörenspor’a konuk olan İncirliova Belediyespor, rakibini 3-2 mağlup etmişti. 2 maçta da rakibini mağlup etmeyi başaran İncirliova Belediyespor, rakibine..

İncirliova Tek Golle Sevindi
Tarih : Okunma : 214 views Yorum Yap

Aydın Amatör Süper Lig 1. Grup takımlarından İncirliova Belediyespor, hazırlık maçında Amatör Süper Lig 2. Grup takımlarından Pamukörenspor’u ağırladı.

İncirliova Stadı’nda oynanan karşılaşmada İncirliova Belediyespor rakibini Hasan Gündem’in attığı tek golle mağlup etti. Geçen hafta da Pamukörenspor’a konuk olan İncirliova Belediyespor, rakibini 3-2 mağlup etmişti. 2 maçta da rakibini mağlup etmeyi başaran İncirliova Belediyespor, rakibine başarı diledi. Öte yandan İncirliova’da oynanan maçtan sonra Pamukörensporlu futbolculara köfte ekmek ikramında bulundu. Karşılıklı jestlerin olduğu karşılaşmalarda iki ekibin dostluğu da ön plana çıktı. Aydın Denge