İncirliova Şehitlerimiz için yürüdü

İncirliova’da Birlik, Beraberlik ve Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşte vatandaşlar 500 metrelik dev Türk Bayrağı taşıdı. Atatük posterlerinin de yer aldığı yürüyüşte “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.” , “Vatan Sana Canım Feda”, Mustafa Kemal’in Askerleriyiz.” sloganları atıldı. Yürüyüşün tamamlanmasının ardından vatandaşlar Cumhuriyet Meydanı’nda toplandı. Burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, İdlib’te şehit olan askerlerimizin isimleri..

İncirliova Şehitlerimiz için yürüdü
Tarih : Okunma : 151 views Yorum Yap

İncirliova’da Birlik, Beraberlik ve Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşte vatandaşlar 500 metrelik dev Türk Bayrağı taşıdı. Atatük posterlerinin de yer aldığı yürüyüşte “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.” , “Vatan Sana Canım Feda”, Mustafa Kemal’in Askerleriyiz.” sloganları atıldı.

Yürüyüşün tamamlanmasının ardından vatandaşlar Cumhuriyet Meydanı’nda toplandı. Burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından, İdlib’te şehit olan askerlerimizin isimleri tek tek okundu. Şehitlerimizin isimleri okunurken, bir çok vatandaşın gözyaşlarını tutamadığı gözlerden kaçmadı.