İncirliova, Puanla Döndü

Aydın Amatör Süper Liginde mücadele eden futbol takımımız İncirliova Belediyespor, lider Yıldızspor deplasmanından puanla döndü. Adnan Menderes Stadı 1Nolu Sahada oynanan maçın ilk yarısı sessiz geçti. Yıldızspor ikinci yarıya hızlı başladı ve maç başlangıcıyla birlikte golü bularak 1-0 öne geçti. 10 dakika sonra cevabı Kağan verdi. 55 dakikada beraberliği yakalayan İncirliova Belediyespor, 65. ve 75…

İncirliova, Puanla Döndü
Tarih : Okunma : 171 views Yorum Yap

Aydın Amatör Süper Liginde mücadele eden futbol takımımız İncirliova Belediyespor, lider Yıldızspor deplasmanından puanla döndü. Adnan Menderes Stadı 1Nolu Sahada oynanan maçın ilk yarısı sessiz geçti.

Yıldızspor ikinci yarıya hızlı başladı ve maç başlangıcıyla birlikte golü bularak 1-0 öne geçti. 10 dakika sonra cevabı Kağan verdi. 55 dakikada beraberliği yakalayan İncirliova Belediyespor, 65. ve 75. dakikalardaki Yıldızspor ataklarına engel olamadı ve durum 3-1e geldi.

Pes etmeyen İncirliova Belediyespor takımında, 80. dakikada tekrar Kağan’ın golü geldi ve 3-2 oldu. Uzatma dakikalarına gelinirken, bu kez Yunus’la 3. golü bulan takımımız 3-3lük skorla 1 puanı almayı başardı.

Bu skorla İncirliova Belediyespor 28 puana yükselirken, averajla 4. sırada kaldı.