İncirliova, Karpuzlu Maçına Hazır

Aydın Amatör Süper Lig’de mücadele eden İncirliova Belediyespor, geçtiğimiz hafta lider Yıldızspor ile berabere kalarak rakibine çelme takmıştı. Bu hafta da ikinci sırada bulunan Karpuzlu’yu ağırlayacak olan İncirliova Belediyespor, puan ve puanlar hedefliyor. Ligin ilk devresinde Karpuzlu Belediyespor ile golsüz berabere kalan İncirliova Belediyespor, bu kez rakibini mağlup etmek istiyor. Zirveye bir adım daha yaklaşmak..

Tarih : Okunma : 131 views Yorum Yap

Aydın Amatör Süper Lig’de mücadele eden İncirliova Belediyespor, geçtiğimiz hafta lider Yıldızspor ile berabere kalarak rakibine çelme takmıştı. Bu hafta da ikinci sırada bulunan Karpuzlu’yu ağırlayacak olan İncirliova Belediyespor, puan ve puanlar hedefliyor.

Ligin ilk devresinde Karpuzlu Belediyespor ile golsüz berabere kalan İncirliova Belediyespor, bu kez rakibini mağlup etmek istiyor. Zirveye bir adım daha yaklaşmak isteyen İncirliova Belediyespor, zirveyi karıştırmaya devam ediyor. Yapmış olduğu transferlerle gücüne güç katan İncirliova, bu hafta oynanacak olan Karpuzlu maçında tribün desteğiyle birlikte galibiyete uzanmanın hesaplarını yapıyor.