İncirliova Haber Tartışma Platformu Açıldı

Her seçim döneminde olduğu gibi bu dönemde de en çok konuşulan “Tartışma” platformumuz açıldı. Seçim dönemlerine damga vuran, insanların fikir ve düşüncelerini rahatlıkla söyleyebildikleri “Tartışma” bölümümüzde tüm Belediye Başkan Adayları hakkında yorumlar yapabileceksiniz. 2009 yılından bu yana her seçim dönemine damgasını vuran “Tartışma” platformumuzu aktif hale getirdik. Tüm adaylarımız için açılmış özel sayfalarda, adaylıkları ve..

İncirliova Haber Tartışma Platformu Açıldı
Tarih : Okunma : 197 views Yorum Yap

Her seçim döneminde olduğu gibi bu dönemde de en çok konuşulan “Tartışma” platformumuz açıldı. Seçim dönemlerine damga vuran, insanların fikir ve düşüncelerini rahatlıkla söyleyebildikleri “Tartışma” bölümümüzde tüm Belediye Başkan Adayları hakkında yorumlar yapabileceksiniz.

2009 yılından bu yana her seçim dönemine damgasını vuran “Tartışma” platformumuzu aktif hale getirdik. Tüm adaylarımız için açılmış özel sayfalarda, adaylıkları ve kendileri hakkında yorumlar yapabileceksiniz.

Yorum yaparken, ister gerçek bilgilerinizle, isterseniz farklı isimlerle yorum yaparak bilgilerinizi gizli hale getirebilirsiniz. Sitemizde kaydedilecek olan hiçbir bilgi 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Tartışma bölümümüzdeki tüm sayfaların linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tartışma Platformu Anasayfasına Gitmek için Tıklayın.

Ayhan Yener – Demokratik Sol Parti (DSP) İncirliova Belediye Başkan Adayı Sayfasına Gitmek için Tıklayın.

Şerif Temel – Bağımsız İncirliova Belediye Başkan Adayı Sayfasına Gitmek için Tıklayın.

İsmail Kule – Millet İttifakı – İyi Parti İncirliova Belediye Başkan Adayı Sayfasına Gitmek için Tıklayın.

Gürşat Kale – Cumhur İttifakı – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İncirliova Belediye Başkan Adayı Sayfasına Gitmek için Tıklayın.