İncirliova Belediyesi’ne Yeni Araç Takviyesi

İncirliova Belediyesi araç ve ekipmanlarını yeniliyor. Uzun süredir konuşulan araç eksikliği ve ekipman desteğinin sağlanamama problemi çözülüyor. Belediye bugün itibari ile yeni bir iş makinasına sahip oldu. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale yaptığı açıklamada ” İncirliova Belediye Başkanlığı olarak siz değerli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına araç ve ekipmanlarımızı yenilemeye devam ediyoruz.Belediyemize bir adet..

İncirliova Belediyesi’ne Yeni Araç Takviyesi
Tarih : Okunma : 171 views Yorum Yap

İncirliova Belediyesi araç ve ekipmanlarını yeniliyor. Uzun süredir konuşulan araç eksikliği ve ekipman desteğinin sağlanamama problemi çözülüyor. Belediye bugün itibari ile yeni bir iş makinasına sahip oldu.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale yaptığı açıklamada ”
İncirliova Belediye Başkanlığı olarak siz değerli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına araç ve ekipmanlarımızı yenilemeye devam ediyoruz.
Belediyemize bir adet Hidromek Marka 2018 Model Beko Loder Kepçenin kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey, başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımız Sadir Durmaz’a, Deniz Depboylu’ya, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e şahsım ve İncirliova’mız adına şükranlarımı sunuyorum. ” dedi