İncirliova 42 Dereceyi Gördü

İncirliova’da yaşanan aşırı sıcaklardan dolayı vatandaşlar gölgelik alanlardan ayrılmamaya özen gösterdi. Dışarıya çıkanlar ise park ve ağaçlık alanlarda kendilerine yer aradılar. Vatandaşlar gerekmedikçe dışarıya çıkmamaya özen gösterirken, aşırı sıcaklardan dolayı yürüyemediklerini dile getirdiler. Kurban Bayramı sebebiyle ziyaret etmek istedikleri yerlere sabah erken vakitte gitmeyi tercih edenlerin dışında akşam ziyaretleri de yoğunluk kazandı. Öğle vakitlerinde İncirliova’da..

İncirliova 42 Dereceyi Gördü
Tarih : Okunma : 88 views Yorum Yap

İncirliova’da yaşanan aşırı sıcaklardan dolayı vatandaşlar gölgelik alanlardan ayrılmamaya özen gösterdi. Dışarıya çıkanlar ise park ve ağaçlık alanlarda kendilerine yer aradılar. Vatandaşlar gerekmedikçe dışarıya çıkmamaya özen gösterirken, aşırı sıcaklardan dolayı yürüyemediklerini dile getirdiler.

Kurban Bayramı sebebiyle ziyaret etmek istedikleri yerlere sabah erken vakitte gitmeyi tercih edenlerin dışında akşam ziyaretleri de yoğunluk kazandı. Öğle vakitlerinde İncirliova’da sessizlik yaşanırken, park ve ağaçlık alanlarda insanlar kendilerine serin yer aradılar.