İncir Festivali’nde Görmediğimiz Sanatçılar Seçim İçin Geldi!

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’ne 3 gün gibi kısa bir süre kala, İncirliova’daki seçim ortamının diğer yerlerden çok daha farklı olduğunu farketmişsinizdir. Bu farklılık ve güzellikler tabiki her seçim döneminde İncirliova’da yaşanıyor fakat bu dönem adaylar olayı farklı boyutlara getirdiler. Hafta içerisinde mevcut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale,..

İncir Festivali’nde Görmediğimiz Sanatçılar Seçim İçin Geldi!
Tarih : Okunma : 306 views Yorum Yap

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi’ne 3 gün gibi kısa bir süre kala, İncirliova’daki seçim ortamının diğer yerlerden çok daha farklı olduğunu farketmişsinizdir. Bu farklılık ve güzellikler tabiki her seçim döneminde İncirliova’da yaşanıyor fakat bu dönem adaylar olayı farklı boyutlara getirdiler.

Hafta içerisinde mevcut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, Orhan Ölmez’i Cumhuriyet Mahallesi’nde sahneye çıkarttı. Aynı mahalleden dün gece Millet İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya’nın imkanlarıyla Tolga Çandar geldi. Bugün yani seçim çalışmalarının son gününde DSP İncirliova Belediye Başkan Adayı Ayhan Yener ise Oğuz Yılmaz’ı İncirliova’ya getiriyor.

Uzun yıllardır İncirliova’nın simgelerinden olan İncir Festivali’nde böyle sanatçılar gelmezken, bir çok tasarrufa gidilirken, sadece seçim çalışmalarında sempati kazanmak, insanların gönüllerini kazanmak için harcanan sanatçı masrafları bir çok vatandaş tarafından yadırgandı. Reklam üzerine kurulu konserler ile İncirliova halkının aldanmayacağını söyleyen bazı vatandaşlar, kararlar çoktan verildi dedi.

İncirliova’lılar adına söylüyoruz; seçimi hangi parti veya aday kazanırsa kazansın. Bir sonraki İncir Festivali’nin organizasyonunu 3 aday ortaklaşa yapsın. Hem bu konuda ne kadar maharetli olduklarını gösterdiler, hemde İncirliova’nın bütçesi zarara uğramamış olur! Çünkü çok uzun zamandan bu yana renkli ve ünlü isimler İncirliova’ya uğramamıştı. İyi ki seçimler var…