İlk İftarın Ardından Film Keyfi

İncirliova’da ilk iftar akşamında eski açık hava sinemalarını andıran bir ortamda keyifli anlar yaşandı. İncirliova Belediyesi tarafından kurulan ekran sayesinden iftarın ardından vatandaşlar sinema filmi izlediler. Eski filmlerin Ramazan boyunca bu açık hava sinemasında vatandaşla buluşacağını belirten Başkan Kaya, “Eski geleneklerimizi yaşatacağız.” dedi. Ramazan’la birlikte gelen şölen havasındaki iftar ortamları bu senede değişmeden devam ediyor…

İlk İftarın Ardından Film Keyfi
Tarih : Okunma : 329 views Yorum Yap

İncirliova’da ilk iftar akşamında eski açık hava sinemalarını andıran bir ortamda keyifli anlar yaşandı. İncirliova Belediyesi tarafından kurulan ekran sayesinden iftarın ardından vatandaşlar sinema filmi izlediler. Eski filmlerin Ramazan boyunca bu açık hava sinemasında vatandaşla buluşacağını belirten Başkan Kaya, “Eski geleneklerimizi yaşatacağız.” dedi.

Ramazan’la birlikte gelen şölen havasındaki iftar ortamları bu senede değişmeden devam ediyor. Belediye’nin ve hayırsever vatandaşların destekleriyle her akşam iftar çadırı kurulacak olan Atatük Anıtı’nda, farklı ve eşsiz gelenek ve sanat gösterileri vatandaşlarla buluşacak. İlk iftar gününde, küçük konser, semazen gösterilerinin ardından açık hava sineması ile vatandaşlar keyifli bir akşam yaşadılar.