İkizdere Çayı, Orman Oldu!

İkizdere Çayı’nın son hali görenleri hem şaşkına çevirdi, hemde üzdü. İncirliova’nın dağlarından, Menderes Nehri’ne kadar uzanan İkizdere Çayı, zemininde yetişen ağaçlar yüzünden zor durumda. Çöp ve molozların atıldığı çöplük gibi kullanılan İkizdere Çayı’nın bakımı için vatandaşlar yetkililerden destek istedi. Çayın zeminindeki çöp, moloz ve farklı türden ağaçlar yüzünden kötü bir görüntü oluşurken, suyun akışını da..

İkizdere Çayı, Orman Oldu!
Tarih : Okunma : 270 views Yorum Yap

İkizdere Çayı’nın son hali görenleri hem şaşkına çevirdi, hemde üzdü. İncirliova’nın dağlarından, Menderes Nehri’ne kadar uzanan İkizdere Çayı, zemininde yetişen ağaçlar yüzünden zor durumda. Çöp ve molozların atıldığı çöplük gibi kullanılan İkizdere Çayı’nın bakımı için vatandaşlar yetkililerden destek istedi.

Çayın zeminindeki çöp, moloz ve farklı türden ağaçlar yüzünden kötü bir görüntü oluşurken, suyun akışını da kötü etkiliyor. Yetkililerin bu sorunun çözülmesi için uğraş vermesini isteyen vatandaşlar, İkizdere Çayı’nın tekrar eski haline gelmesi için yardım bekliyor.